ZJRH ANDIAN-DAHATSORATRA NMP System Recovery

Short Description:

Ity tontolo ity dia natao efa niasa ho NMP avy amin'ny Lithium-Ion faharoa bateria electrodes dingana orinasa mpamokatra entana. Ny mafana solvent nitondra rivotra avy amin'ny fatana fandoroana dia voasarika ho any ny NMP DRYAIR System Recovery izay ny NMP dia sitrana amin'ny alalan'ny fitambaran'ny condensation sy adsorption.The nanadio solvent entana rivotra tsy ampy ho an'ny hiverina ny dingana, na manefa ny rivo-piainana toy ny isan-mpanjifa requirement.NMP mijoro ho N-Methyl-2-Pyrrolidone izany, dia ho lafo vidy solvent Ankoatra izany, ny famerenana sy ny recyc ...


  • FOB Price: US $ 0.01Million - 0.2Million / Piece
  • Min.Order Quantity: 1 Piece
  • Supply Fahaizana: 100 Piece / Pieces isam-bolana
  • Port: Ningbo na Shanghai
  • Fandoavam-bola Terms: T / T
  • Product Detail

    Product Tags

    1

    2

    Ity tontolo ity dia natao efa niasa ho NMP avy amin'ny Lithium-Ion faharoa bateria electrodes dingana orinasa mpamokatra entana. Ny mafana solvent nitondra rivotra avy amin'ny fatana fandoroana dia voasarika ho any DRYAIR ny  NMP System Recovery izay ny NMP dia sitrana amin'ny alalan'ny fitambaran'ny condensation sy adsorption.The nanadio solvent entana rivotra tsy ampy ho an'ny hiverina ny dingana, na manefa ny rivo-piainana toy ny isan-mpanjifa requirement.NMP mijoro ho N-Methyl-2-Pyrrolidone izany, dia ho lafo vidy solvent Ankoatra izany, ny famerenana sy ny fanodinana ny NMP dia afaka mampihena ny vola lany ho an'ny Lithium nihazakazaka bateria orinasa ary koa ny fialana fandotoan-drivotra.

    Toetoetra :

    97% ny tahan'ny sitrana

    NMP marary mitsika: 12ppm

    Conentration ny sitrana NMP Solvent: 85%

    Functional section:

    Heat Ek-changer, Cooler

    VOC concentrator, Process mpankafy

    Solvent Storage tanky (tsy voatery)

    Siemens plc

     

     

     

    ZJRH Series NMP System Recovery

    Item

    ZJRH-D30-9000

    ZJRH-D50-15000

    ZJRH-D60-20000

    ZJRH-D75-25000

    ZJRH-D90-30000

    ZJRH-D120-40000

    Process boky rivotra CMH

    9000

    15000

    20000

    25000

    30000

    40000

    NMP fitanan'i in afaka setroka rivotra

    ≤50mg / m³

    Fitanan'i ny sitrana NMP solvent

    ≥85%

    NMP famerenana tahan'ny

    ≥97%

    hafanana

    efficiency≥65%

    Cooler # 1 KW (≤32 ℃ mifofofofo sy ny rano)

    38

    63

    84

    105

    126

    168

    Cooler # 2 KW (≤10 ℃ hipoaka rano)

    33

    55,8

    74

    93

    116

    149

    Process mpankafy # 1 KW

    5.5

    11

    15

    15

    18.5

    22

    Process mpankafy # 2 KW

    3

    5.5

    7.5

    7.5

    11

    15

    Fampahavitrihana mpankafy maotera KW

    2.2

    2.2

    3

    3

    4

    4

    Fampahavitrihana heate fahefana KW

    12

    18

    22.5

    27

    36

    48

    Misy laharana fahefana KW

    22.7

    36,7

    48

    52,5

    69,5

    89

     


  • Previous:
  • Next:

  • RELATED PRODUCTS

      
      WhatsApp Online Chat !