Sistema SERIES ZJRH NMP Recovery

Descrición curta:

Este sistema foi deseñado para reciclar NMP a partir do proceso de fabricación de electrodos de baterías secundarias de ións de litio. O aire cargado de disolvente quente dos fornos é levado para dentro do sistema de recuperación de NMP DRYAIR onde a NMP é recuperado por unha combinación de condensación e adsorption.The limpos aire cargado de disolvente está dispoñible para retorno ao proceso ou a descarga á atmosfera, por requirement.NMP cliente representa N-metil-2-pirrolidona, que é un disolvente caro Ademais, a recuperación e recyc ...


  • FOB Precio: US $ 0.01Million - 0,2 millón / Pedazo
  • Min.Order Cantidad: 1 peza
  • Capacidade de subministración: 100 partes / partes por mes
  • Porto: Ningbo é Shanghai
  • Condicións de pagamento: T / T
  • Detalles do produto

    Etiquetas de produtos

    1

    2

    Este sistema foi deseñado para reciclar NMP a partir do proceso de fabricación de electrodos de baterías secundarias de ións de litio. O aire cargado de disolvente quente dos fornos é levado para dentro do DRYAIR  Sistema de Recuperación de NMP , onde a NMP é recuperado por unha combinación de condensación e adsorption.The limpos aire cargado de disolvente está dispoñible para retorno ao proceso ou a descarga á atmosfera, por requirement.NMP cliente representa N-metil-2-pirrolidona, que é un disolvente caro Ademais, a recuperación ea reciclaxe de NMP pode reducir os custos de funcionamento de fábricas de baterías de litio, así como evitar a contaminación do aire.

    Características :

    taxa de recuperación do 97%

    descarga NMP: 12ppm

    Conentration de disolvente NMP recuperado: 85%

    sección Funcional:

    Calor ex Changer, neveira

    VOC concentrador, fan de Proceso

    Tanque de almacenamento de disolvente (opcional)

    Siemens PLC

     

     

     

    ZJRH Series Sistema de Recuperación de NMP

    elemento

    ZJRH-D30-9000

    ZJRH-D50-15000

    ZJRH-D60-20000

    ZJRH-D75-25000

    ZJRH-D90-30000

    ZJRH-D120-40000

    CMH volume de aire de proceso de

    9000

    15000

    20000

    25000

    30000

    40000

    NMP concentración no aire de escape descargado

    ≤50mg / m³

    Concentración do disolvente recuperado NMP

    ≥85%

    taxa de recuperación NMP

    ≥97%

    trocador de calor

    efficiency≥65%

    Arrefecedor # 1 kW (≤32 ℃ auga de refrixeración)

    38

    63

    84

    105

    126

    168

    Arrefecedor # 2 kW (≤10 ℃ auga xeada)

    33

    55,8

    74

    93

    116

    149

    fan proceso # 1 KW

    5.5

    11

    15

    15

    18.5

    22

    fan proceso nº 2 kW

    3

    5.5

    7,5

    7,5

    11

    15

    KW motor do ventilador de reactivación

    2.2

    2.2

    3

    3

    4

    4

    KW de potencia heate reactivación

    12

    18

    22,5

    27

    36

    48

    Avaliado KW de enerxía

    22,7

    36,7

    48

    52,5

    69,5

    89

     


  • Anterior:
  • Seguinte:

  • PRODUTOS RELACIONADOS

      
      WhatsApp Online Chat !