ZJRH usoro NMP Recovery System

Short Description:

Nke a na usoro e mere na-egweri NMP si lithium-ion sekọndrị batrị electrodes n'ichepụta usoro. Na-ekpo ọkụ mgbaze kwajuru ikuku si Ighe na-adọrọ mmasị n'ime DRYAIR si NMP Recovery System ebe NMP na-natara site a zọpụta nke odide na adsorption.The kpochara mgbaze kwajuru ikuku dị maka laghachi usoro ma ọ bụ ihapu na ikuku dị ka kwa ahịa requirement.NMP anọchi N-methyl-2-Pyrrolidone, ọ bụ ihe dị oké ọnụ mgbaze Ke adianade do, mgbake na recyc ...


  • FOB Price: US $ 0.01Million - 0.2Million / Ibe
  • Min.Order ibu: 1 Ibe
  • Tụkwasịnụ Ikike: 100 Ibe / iberibe kwa ọnwa
  • Port: Ningbo ma ọ bụ Shanghai
  • Ịkwụ Ụgwọ Okwu: T / T
  • Product Ihe

    Product Tags

    1

    2

    Nke a na usoro e mere na-egweri NMP si lithium-ion sekọndrị batrị electrodes n'ichepụta usoro. Na-ekpo ọkụ mgbaze kwajuru ikuku si Ighe na-adọrọ mmasị n'ime DRYAIR si  NMP Recovery System ebe NMP na-natara site a zọpụta nke odide na adsorption.The kpochara mgbaze kwajuru ikuku dị maka laghachi usoro ma ọ bụ ihapu na ikuku dị ka kwa ahịa requirement.NMP anọchi N-methyl-2-Pyrrolidone, ọ bụ ihe dị oké ọnụ mgbaze Ke adianade do, mgbake na imegharị ihe maka iji nke NMP ike belata na-agba ọsọ na-akwụ ụgwọ maka lithium batrị ụlọ mmepụta ihe dị ka nke ọma dị ka na-ezere ikuku ndu.

    atụmatụ:

    97% mgbake ọnụego

    NMP orùrù: 12ppm

    Conentration nke natara NMP mgbaze: 85%

    Ọtọ ngalaba:

    Okpomọkụ Ex-changer, oyi

    VOC concentrator, Usoro ofufe

    Mgbaze Nchekwa tank (nhọrọ)

    Siemens PLC

     

     

     

    ZJRH Series NMP Recovery System

    item

    ZJRH-D30-9000

    ZJRH-D50-15000

    ZJRH-D60-20000

    ZJRH-D75-25000

    ZJRH-D90-30000

    ZJRH-D120-40000

    Usoro ikuku olu CMH

    9000

    15000

    20000

    25000

    30000

    40000

    NMP ịta na atara iyuzucha ikuku

    ≤50mg / m³

    Ịta nke Natara NMP mgbaze

    ≥85%

    NMP mgbake ọnụego

    ≥97%

    okpomọkụ Exchanger

    efficiency≥65%

    Oyi # 1 kW (≤32 ℃ chilling mmiri)

    38

    63

    84

    105

    126

    168

    Oyi # 2 kW (≤10 ℃ chilled mmiri)

    33

    55,8

    74

    93

    116

    149

    Usoro ofufe # 1 KW

    5.5

    11

    15

    15

    18.5

    22

    Usoro ofufe # 2 KW

    3

    5.5

    7.5

    7.5

    11

    15

    Reactivation ofufe moto KW

    2.2

    2.2

    3

    3

    4

    4

    Reactivation heate ike KW

    12

    18

    22,5

    27

    36

    48

    Gosiri ike KW

    22,7

    36,7

    48

    52,5

    69,5

    89

     


  • Previous:
  • Next:

  • ngwaahịa

      
      WhatsApp Online Chat !