Mblidhni të mrekullueshme, tregoni markën – Dryair përfundoi me sukses në CIBF2023

IMG_6243

Shkëmbimi/Ekspozita Ndërkombëtare e 15-të e Teknologjisë së Baterive në Shenzhen (CIBF2023) tre-ditore përfundoi me sukses më 18 maj në Qendrën Ndërkombëtare të Konventave dhe Ekspozitave Shenzhen.

CIBF2023 ka 12 pavijone, që mbulojnë 240,000 metra katrorë.Ekspozita tërhoqi gjithsej afro 180,000 vizitorë nga e gjithë bota, dhe numri i përgjithshëm i vizitorëve i kaloi 360,000, që ishte më i madhi në vitet e kaluara.

CAZ (1)
CAZ (2)

Hangzhou Dryair Treatment Equipment Co., Ltd u ftua të merrte pjesë në ekspozitën CIBF2023 të mbajtur në Shenzhen.Stenda e kompanisë tërhoqi shumë vizitorë dhe atmosfera ishte shumë e gjallë.Kompania jonë solli në ekspozitë njësinë e dehumidifikimit, sistemin NMP dhe seri të tjera produktesh.Ne synojmë t'u ofrojmë më shumë ndërmarrjeve produkte më pak shqetësime, më efikase në energji, produkte më të përballueshme. Në procesin e funksionimit, njësia duhet të jetë e qëndrueshme dhe e besueshme, funksionim i thjeshtë, mirëmbajtje e përshtatshme.Në të njëjtën kohë, çdo njësi mund të rregullojë automatikisht sistemin sipas kushteve të ndryshme të punës dhe të miratojë masa të patentuara të kursimit të energjisë për të zvogëluar konsumin e energjisë.

Duke ankoruar qëllimin e "karbonit të dyfishtë", kompania jonë ekspozoi dehumidifikuesin ZCB dhe seri të tjera produktesh, duke përfshirë teknologjinë më të fundit të procesit dhe kursimit të energjisë.Këto produkte jo vetëm që janë njohur nga shumë njerëz brenda dhe jashtë industrisë, por edhe kanë tërhequr vëmendjen e ngushtë të bashkëmoshatarëve.

CAZ (3)
gt (4)

Le të kenë më shumë ndërmarrje një mjedis të thatë, të rehatshëm dhe të shëndetshëm, i cili nuk është vetëm përgjegjësia jonë ndaj shoqërisë, por edhe vlera e Dryair.Ne do të vazhdojmë t'i përmbahemi vizionit të "udhëheqjes së industrisë ajrore, duke ndërtuar një ndërmarrje shekullore" dhe të ofrojmë produkte më të shkëlqyera për ndërmarrjet që na njohin dhe na mbështesin!

Mezi pres t'ju shoh përsëri herën tjetër!

gt (1)
gt (3)

Koha e postimit: Qershor-01-2023
WhatsApp Online Chat!