E themeluar në vitin 2004, e vendosur në Parkun Industrial Qingshan të qytetit Hangzhou në Kinë, HZ DRYAIR ka ofruar zgjidhje të integruara mjedisore dhe sisteme me performancë superiore për pajisjet ushtarake dhe të hapësirës ajrore të Kinës dhe shumë aplikacione të tjera civile për më shumë se 10 vjet. Ajo mbulon një sipërfaqe prej 15000 metra katrorë dhe ka më shumë se 160 punonjës, të cilët përfshijnë 5 inxhinierë të lartë, 1 të diplomuar për doktoraturë, 5 të diplomuar për master

Punimet tona

projektet e fundit

Përsëritja e modelit të biznesit, kanavacja e marketingut tërheqës, seria e gralit të shenjtë A financim.Fokusi i aksioneve financimi i partneritetit të tregut të përshpejtuesit të suksesit.

shikoni më shumë
 • hefei
 • Universiteti i Teknologjisë në Queensland
 • SAFT
 • Amerikan në ngrirje të thatë
 • ATL
 • Bateri BAK
 • DOW
 • EVE
 • FPA
 • ganfeng
 • GC
 • GM
 • byd
 • CATL (1)
 • huihong
WhatsApp Online Chat!