Rreth nesh

 Themeluar në vitin 2004, gjendet në Qingshan Parku Industrial i qytetit Hangzhou në Kinë, HZ DRYAIR ka ofruar zgjidhje të integruar të mjedisit dhe sistemet me performancë të lartë për ushtarake dhe hapësirës ajrore pajisjeve Kinës dhe shumë aplikacione të tjera civile për më shumë se 10 years.It mbulon një sipërfaqe prej 15.000 metra katrore dhe ka më shumë se 160 të punësuar, të cilat përfshijnë 5 inxhinierë të lartë, 1 Graduate degree mjekut, 5 diplomuar master,

Si një pionier në teknologjinë e brendshme timon desiccant, stafin profesional Hz DRYAIR ka shumë vite të projektimit, fabrikimit dhe shitjes përvojë në një gamë të gjerë të industrive. HZ DRYAIR ka qenë e përkushtuar për R & D të dehumidifiers desiccant dhe sistemit zvogëlimin VOC dhe janë dhënë për më shumë se 20 patenta të shërbimeve. Kompania ka zhvilluar një seri të pajisjeve të pjekur dehumidification dhe sistemit zvogëlimin VOC produkteve .Të përfshijnë seri ZCLY për industrinë ura Veshje, seri ZCH për industrinë litium, seri ZCB për kimike, ushqimore, industrinë elektrike dhe farmaceutike dhe, sistemi VOC pakësimin etj

HZ DRYAIR është mbizotërues në tregun e brendshëm dehumidifier dhe vlera e saj e shitjes është shumë më përpara të konkurrentëve të tjerë. Klientët e kompanisë janë e gjithë bota, disa konsumatorë tipike janë Nanotek Instruments (USA), General Capacitor (USA), FPA (Australia), instituti 18 e Kinës Elektronikë (CETC) dhe BYD, AKB, CATL, Eva, Saft, bateri Lishen në industrinë litium, Hangzhou të Kinës Lindore farmaceutike Group në industrinë farmaceutike, Wahaha dhe duan të duan në industrinë ushqimore, etj

Për më tepër, HZ DRYAIR ka bashkëpunim të thellë me disa institute të mëdha të vendit kërkimore shkencore në R & D të teknologjisë së trajtimit të ajrit, një mjedis testimi laborator është ndërtuar në bashkëpunim me Universitetin Zhejiang, ajo mund të sigurojë referencë të mirë për qeverinë për të vendosur standardet mjedisore të menaxhimit dhe disa industriale të tjera standardet.WhatsApp Online Chat !