CATL

1

CATL renditet e para në prodhimin vjetor të baterive në botë. Dhe ajo bashkëpunon me të njohur prodhuesit e makinave të shumta vendore dhe ndërkombëtare.

DRYAIR ka ofruar sistem dehumidification desiccant për CATL nga viti 2017.


Ora Post: Maj-31-2018

WhatsApp Online Chat !