Контактирајте не

Ханг Џоу сув воздух опремата за третман на копродукции, ООД

адреса

Бр 2088 Keji патот

Qingshan индустриски парк

Linan / Франција / провинција Жеџијанг

Кина

Е-пошта

mandy@hzdryair.com

dym@hzdryair.com

stephen.stein@scdryair.com

 

телефон

+86 571 8990 5556

+86 133 4615 4485

+1 803-548-8037

+1 704-689-1730

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !